Śledztwa gospodarczeInformatyka śledczaWsparcie w sporach

Wsparcie w sporach sądowych

Wsparcie procesowe polega na dostarczaniu zespołom prawnym takich informacji , które wspomogą je w podejmowanych krokach przed, w trakcie lub po zakończeniu postępowania sądowego. Usługa ta obejmuje identyfikację i gromadzenie odpowiednich danych, dokumentów i zeznań, a także przeprowadzanie dogłębnej analizy zebranych informacji pod względem przydatności do spełnienia celów zespołów prawnych.

Questa posiada szerokie doświadczenie w zakresie wspierania klientów na różnych etapach postępowań sądowych i arbitrażowych, i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nawet jeden drobny dowód może zmienić bieg całego sporu.

Pracując głównie dla zespołów prawnych, zawsze staramy się w pierwszej kolejności zrozumieć strategie i cele przyjmowane przez kancelarie prawne, a następnie dobrać i zastosować odpowiednie narzędzia śledcze, aby znaleźć takie informacje, które wzmocnią pozycję naszych klientów.

W Questa dysponujemy zróżnicowanym zespołem z kompetencjami eksperckimi w zakresie analiz źródeł publicznie dostępnych, działań operacyjnych w terenie, przeglądów typu forensic, księgowości i IT, co pozwala nam dobrać odpowiednie podejście do danej sprawy. W razie potrzeby możemy również składać zeznania w charakterze biegłego lub świadka, w zależności od typu prowadzonego postępowania.

Skontaktuj się z nami:
tel. +48 22 1 140 140
e-mail: kontakt@questa.pl