Śledztwa gospodarczeInformatyka śledczaWsparcie w sporach

Co nas wyróżnia?
  • Każdy z partnerów posiada ponad 15-letnie doświadczenie w świadczeniu usług doradczych zdobyte na najwyższych stanowiskach w największych międzynarodowych firmach konsultingowych tzw. „Wielkiej Czwórki", uzupełnione certyfikatami renomowanych organizacji potwierdzającymi nasze kwalifikacje finansowo-księgowe (ACCA) oraz śledcze (ACFE).
  • Zrealizowaliśmy ponad 300 projektów o charakterze śledczym lub sądowym, w kraju i za granicą, dla wielu korporacji międzynarodowych, dużych i średnich polskich firm z różnych branż oraz kancelarii prawnych. Taki poziom doświadczenia jest bezkonkurencyjny na polskim rynku. Projekty dotyczyły oszustw i nadużyć gospodarczych, fałszowania wyników finansowych, wyprowadzania majątku, przestępstw komputerowych i korupcji na najwyższych szczeblach władz przedsiębiorstw, a także występowania w charakterze ekspertów w sporach handlowych, sporach między akcjonariuszami, oraz w polskim i międzynarodowym arbitrażu.
  • Przeprowadziliśmy dziesiątki prezentacji, warsztatów i szkoleń na temat nadużyć gospodarczych oraz wykrywania i zapobiegania nadużyciom; przygotowaliśmy także specjalne szkolenia dla organów ścigania.
  • Wspieramy kancelarie prawne oferując szyte na miarę usługi w zakresie śledztw gospodarczych, informatyki śledczej (e-Discovery) oraz w zakresie sporządzania ekspertyz sądowych.
  • W prace prowadzone dla klienta zaangażowani są bezpośrednio nasi najbardziej doświadczeni pracownicy i możemy zapewnić, że decydując się na współpracę z nami, będziecie Państwo pracować z doświadczonymi doradcami, a nie absolwentami studiów wyższych bez praktycznej znajomości tematu.
  • Jesteśmy w pełni niezależni i w odróżnieniu od dużych firm doradczych, w praktyce nie występuje u nas problem konfliktu interesów.
  • Ponieważ jesteśmy właścicielami naszej firmy i jednocześnie nią zarządzamy, reagujemy szybciej niż wiele dużych firm doradczych, oferując jakość i profesjonalizm „Wielkiej Czwórki" za konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Nasze łączne doświadczenie w obszarach, w których się specjalizujemy, nie ma sobie równych na polskim rynku. Nawet duże firmy doradcze nie są w stanie zaoferować porównywalnego do Questa poziomu doświadczenia.
  • Ponieważ działamy na polskim rynku od wielu lat, współpracujemy z wieloma specjalistami z innych dziedzin, którzy oferują jakość na poziomie Questa.
Skontaktuj się z nami:
tel. +48 22 1 140 140
e-mail: kontakt@questa.pl